Tasarım Aşamasında

0533-042-75-96 0532-288-29-41

info@leonasdanismanlik.com


Çocuk Bakıcı

Çocuk sahibi olan ailelerin de çok iyi bildiği gibi çocuk bakımı özen ve sabır gerektirir. Çalışan anneler bu süreçte bir çocuk bakıcısına ihtiyaç duyar. Ancak çocuk bakıcısı ararken mutlaka güvenilir, deneyimli ve bilgili bir bakıcıya ulaşmak gerekiyor. Özellikle eğitimli anneler bakıcıda mutlaka gereken tüm özelliklerin olmasını talep ediyor. Çocukların gelişme dönemlerinde onlarla ilgilenen bakıcıların davranışları çok büyük önem taşıyor. Bakıcıların çocukların eğitim sürecine yönelik tutumları da elbette çocukların gelişiminde ve eğitiminde hayati önem taşıyabiliyor. Hepsinden önemlisi çocuklara karşı sabırlı olunması gereklidir. Çoğu zaman anne babaların dahi sabrı taşabiliyor. Ancak bir bakıcı asla yanlış bir tutum içerisinde olmamalı ve her durumda sabırlı tavrını korumalıdır.

Yerli ya da yabancı (Filipinli, Azeri vb.) çocuk bakıcı mı arıyorsunuz?

Dürüst ve titiz biçimde, tüm ihtiyaçlarınıza yönelik yerli ya da yabancı (filipinli, Azeri vb.) bakıcı veya yardımcı bulmanızda size destek olacağız. Bugüne kadar bir çok aileye verdiğimiz bu desteği ve tecrübeyi müşterilerimizin lehine kullanıyoruz.

3-15 yaş arası çocuklarınız için deneyimli bir bakıcı arıyorsanız, bizi arayabilir veya iletişim sayfamızdaki formu doldurabilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.


İletişim Formu

İletişim

End. Müh. Nebahat SALCAN

İnsan Kaynakları Yönetim Koordinatörü
Çevre Danışmanı/Finans Danışmanı
Devlet Teşvikleri Uzmanı/Adli Yeminli Bilirkişi
TOBB Odaları Eksperi/TESK Esnaf Odaları Eksperi

0533-042-75-96 0532-288-29-41

koordinator@leonasdanismanlik.com

facebook instagram
Hemen Ara