0532-605-63-82

info@leonasdanismanlik.com


Hakkımızda

LEONAS Danışmanlık & Yerli-Yabancı Bakıcı Hizmetleri olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının (İŞKUR) 1001 sayılı izin belgesiyle Özel İstihdam Bürosu olarak faaliyet göstermekteyiz.

LEONAS; aileniz ve sevdikleriniz için en güvenilir yatılı ve/veya yatısız, yerli ve/veya yabancı Devlet Teşvikleri ile desteklenen uzman kadromuz ile, 15 yaş altı için bebek-çocuk bakıcısı, 65 yaş üstü ve/veya sağlık raporu olması kaydıyla tüm yaşlar için yaşlı bakıcısı ve yatalak ve/veya hasta bakıcı, refakatçı, hemşire temini, yabancı personel için oturma ve çalışma izni prosedürleri, Kobilere istihdam temini yapmayı ve bu alanda lider olmayı hedef edinmiş kurumsal bir firmadır.

İzmir merkezli kurulan firmamız için tüm il ve ilçelerde talebiniz üzerine şube açılabilecektir.

Telefon veya web ortamından bize ulaşarak talepte bulunabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda konusunda uzman en az 3 personel sunacağız. Özgeçmişi, sabıka kaydı ve nüfus kaydı ile bilgilendirileceksiniz. Ardından seçiminizi yapacaksınız. Sizinle aramızda bir sözleşme düzenleyerek çalışma şeklimizi belirleyeceğiz. Seçtiğiniz elemandan hoşnut kalmaz iseniz bir yıl içinde size toplam 3 eleman seçme hakkı vereceğiz.

Elemanlar evin bireyi gibi insani standartlarda yaşayacaklar, görev tanımları dışında herhangi bir ev işi yaptırılmayacak, hakarete maruz kalmayacaklardır. Bunun aksi durumunda İŞKUR tarafından taraflar arasında tutanak tutularak işlem yapılacaktır. Elemanın çalışma izni ve/veya oturma izni muhakkak olmalı. Aksi taktirde iş verene ve çalışana çok ciddi yaptırımlar uygulanacaktır. LEONAS özel istihdam bürosu olarak elemanı temin etmek, işveren ile sözleşme yapmak, bunu İŞKUR sistemine girmek zorundadır.

Talep etmeniz durumunda oturma ve çalışma izni ile ilgili danışmanlık hizmeti verilecektir.

Sonuç olarak; biz, siz ve istihdam grubu kocaman bir aileyiz. Hasta bakıcısı, yaşlıcı bakıcısı, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, yatılı – yatısız bakıcı, hemşire ile özel bakım, refakatçi kısacası hizmet verdiğimiz her alan için ailemizi özenle oluşturduk. Mesleğinden keyif alan, eğitimli ve uzman kişiler olmasına dikkat etmenin yanı sıra insanları seven ve her bir bireye değer veren, hayata karşı umut dolu bakan kişiler olmalarına özen gösterdik. Her gün yeni bir kişinin katıldığı bu kocaman ailemiz ile keyifli bir şekilde yolumuza devam etmekten ve sizler için hizmet vermekten oldukça mutluyuz.

Sağlıklı, mutlu, huzurlu, esenlik dolu nice güzel günlere…

Özel İstihdam Bürosu Yetkilisi
End. Müh. Nebahat SALCAN
Devlet Teşvikleri Uzmanı / Bilirkişi

İletişim

End. Müh. Nebahat SALCAN

İnsan Kaynakları Yönetim Koordinatörü
Çevre Danışmanı/Finans Danışmanı
Devlet Teşvikleri Uzmanı/Adli Yeminli Bilirkişi
TOBB Odaları Eksperi/TESK Esnaf Odaları Eksperi

0532-605-63-82

koordinator@leonasdanismanlik.com

facebook instagram
Hemen Ara